istanbul 3. havalimanı 7 kişilik araba kiralama

İstanbul 3. havalimanı 7 kişilik araba kiralama sorgu sayfasına hoşgeldiniz. İstanbul  yeni havalimanı 7 kişilik araç kiralama rezervasyonlarınızı 7/24 web sitemizden sadece 3 adımda online olarak yapabilirsiniz. Araba kiralama faaliyetlerinin yoğun olarak yapıldığı yerlerin başında havalimanları gelmektedir. Sebebi ise insan sirkülasyonun yoğun olduğu bölgelerden birisi havalimanlarıdır. Özellikle İstanbul’da havalimanları yanında ya da yakında 7 kişilik araba kiralama faaliyeti adeta elzem bir durumdadır. 7 kişilik araba kiralarken sözleşmelere uyulacak şekilde hareket edilmesi her iki taraf için önemli bir husustur.

İstanbul’da yeni havalimanının büyüklüğü ve gelecek insan sayısı düşünüldüğünde profesyonel bir araba kiralama faaliyetinin yapılmasını gerektirir. O yüzden bu hizmet burada kurumsal bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Araba kiralamada önemli olan müşterilerin öncelikli olarak beklentileridir. Bun için satın alınacak hizmet paketi, ihtiyaçlar doğrultusunda doğru şekilde belirlenmelidir. Araçlarını kullanacakları işe ve bölgeye bağlı olarak yıllık kilometre kullanımından, araçların teknik donanımlarına kadar birçok özellik, dolayısıyla da aylık kiralama bedelleri değişkenlik göstermektedir.

Araç kiralama sektörü, uzun dönemli araç kiralama ve kısa dönemli araç kiralama şeklinde iki ana kısmı kapsamaktadır. Uzun dönemli araç kiralama uygulaması operasyonel kiralama ve finansal kirama şeklinde iki metot ile yapılmaktadır. Finansal kiralama metodunda araçların sorumluluğu filo kiralama şirketinde iken, araçların bakım, tamir ve amortisman masrafları şeklindeki giderler kiralama işleminin gerçekleştiren müşterilerce üstlenilmektedir

İsabetli bir ihtiyaç analizinin yapılmaması halinde, benzer aylık kira bedellerine sahip farklı fiyat tekliflerinin hizmet içerikleri doğru değerlendirilemeyebilir. Örneğin, KASKO sigortası artık hemen hemen her filo kiralama şirketinin standart olarak uyguladığı bir hizmet olarak gözükmektedir. Ancak, hazırlanan sigorta poliçesinin içeriği ve uygulama esasları, kiralama süresince gerçekleşebilecek kazalarda önemli bir maliyet farkına sebep olabilmektedir.  

Araç kiralama çok sayıda devletin ekonomisine senelik milyar dolarlık kazanç sağlayan bir sektör haline gelmiştir. 2012 senesinde dünya araç kiralama piyasası hacminin 52,6 milyar olduğu söylenmektedir. Örnek verilecek olursa, yalnızca Amerika, araç kiralama sektöründen 2013 senesinde 23,5 milyar dolar kazanç sahibi olduğu belirtilmektedir. Geniş bir iş dalı olarak, araç kiralama masrafları turizm ve iş ile alakalı uygulamaların önem teşkil eden bir kısmını meydana getirmektedir. Son zamanlarda kiralama seçenekleri toplam ulaşım giderlerini gün geçtikçe düşürmekte, firmaların büyümesiyle çeşitlendirme yapılmaktadır.


Whatsapp Telefon