4

……….HAVALİMANI ARABA KİRALAMA İLE GÜVENLİ YOLCULUK

İstanbul’da araba kiralama faaliyetine başvurmayı düşünüyorsanız öncelikli olarak …….. havalimanı araba kiralama yöntemini tercih edebilirsiniz. Talepleriniz anında karşılanarak en güzel şekilde seyahat imkanına kavuşacaksınız. İstanbul dünyanın mega kentlerinden olması nedeniyle   …….. havalimanı araba kiralama gibi kurumsal yerleri tercih etmekte fayda bulunmaktadır. İstanbul her geçen gün büyük gelişim göstermektedir. Son yıllardaki önemli ataklardan birisi de 3.havalimanıdır. Bu havalimanı ülkemize havacılık alanda bir çok ilkleri yaşatacaktır. Öncelikle havacılığın merkezi İstanbul ve ülkemiz olacaktır.

İstanbul’da özellikle havalimanlarından belli noktalara huzurlu seyahatin adresi …….. havalimanı araba kiralamadır. Bu doğrultuda 3.havalimanı hem İstanbul hem de ülkemiz için büyük bir yatırımdır. 3.havalimanının gerçekleştirileceği alanın yer teslimi 01.05.2015 tarihinde yapılarak işe başlanılmıştır. Yer tesliminin gerçekleştirilmesiyle 1. Etap yatırım dönemine start verilmiştir.  Havalimanı projesinin I. etabının iki fazdan oluştuğu görülmektedir.  Bu kapsamda 1. Fazı 42 ayda, 2. Fazı ise 16 ayda olmak üzere toplamda en geç 58 ay içerisinde tamamlanmasına yönelik bir takvim hedeflenmiştir. Yetkililerin belirttiği takvime göre İstanbul Yeni Havalimanının hizmete girmesiyle dünyadaki en büyük havalimanı burası olacaktır. Bu kadar önemli bir yatırım için oraya ulaşım sağlanacak çeşitli ulaşım modlarına da ihtiyaç vardır. …….. havalimanı araba kiralama bu eksikliği tamamlayacak yeterliliğe sahip bir ulaşım yöntemidir.

Araç kiralamada rekabet konusu her daim özellikle büyükşehirlerde olabilmektedir. Bu rekabetten her daim üstün ayrılanlar müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayanlardır. Buna İstanbul’da en güzel örnek …….. havalimanı araba kiralamadır. Araç kiralama sektöründe öne çıkan diğer bir konu ise stratejik işbirlikleridir. Bunlar sayesinde araba kiralama işletmeleri yatay şekilde büyümektedir. Söz konusu sektörde dikkat çeken diğer bir husus ise profesyonelliktir. Profesyonelliği en iyi şekilde uygulayan yerlerin başında ise …….. havalimanı araba kiralama firması gelmektedir. Araba kiralamada son zamanlarda öne çıkan hususların başında da bilgi teknolojileri kullanımı gelmektedir. …….. havalimanı araba kiralama uyguladığı hizmet kalitesi ile çevresindeki tüm işletmelere örnek olmuştur. Uyguladığı iletişim yöntemleri ve çeşitli fırsatlarla müşterilerinin gözdesi olmuştur. Son zamanlarda uyguladığı en iyi fırsatlardan birisi de kredi kartsız araba kiralama hizmetleridir.

Whatsapp Telefon