18

……….HAVALİMANI ARABA KİRALAMADA YENİ DÖNEM

İstanbul’da araba kiralama faaliyeti gün geçtikçe gelişmektedir. Bu gelişim hem araç anlamında hem de bilgi teknolojisi alanında olmaktadır. İstanbul’da yeni bir dönemin başlangıcı yeni havalimanıdır. Burası hizmete girmesiyle …….. havalimanı araba kiralama faaliyetleri için gerçekten yeni bir dönem olacaktır. Dünyanın en büyük havalimanı projesi İstanbul Yeni Havalimanı Projesi olduğu uzmanlar tarafından sürekli belli platformlarda belirtilmektedir. Bu devasa kompleks İstanbul’un Avrupa yakasında Yeniköy ve Akpınar yerleşimleri arasında yer almaktadır. Karadeniz sahil şeridinde yer alan yaklaşık 76,5 milyon m2  büyüklüğündeki alana sahip bir projedir. Burası ile birlikte araba kiralama faaliyetlerinde …….. havalimanı araba kiralama İstanbul’a yeni bir çığır açmıştır.  

İstanbul’da araba kiralama alanında büyük beklentiler…….. havalimanı araba kiralama faaliyeti ile karşılanmaktadır. Son model araba marka ve modelleri ile uygun çözümler ilgilileri için büyük bir fırsat olmuştur. İstanbul gün geçtikçe yeniliklere adım atmayı sürdürmektedir. Bu önemli yenilikler kapsamında…….. havalimanı araba kiralama faaliyeti gerçekten yeni havalimanı için önemli bir can damarı olmuştur.  İstanbul’da ürettiği yeni teknik ve idari operasyonları ile ulaşıma …….. havalimanı araba kiralama faaliyeti önemli bir katkı sunmaktadır.

Dört etapta gerçekleştirilmesi planlanan İstanbul Yeni Havalimanı Projesi tamamlandığında büyük bir yolcu sirkülasyonuna vesile olacaktır. Uçak öncesi ve sonrası bu yolcu sirkülasyonu da ancak ve ancak…….. havalimanı araba kiralama faaliyeti ile karşılanabilir. İstanbul yeni havalimanı projesinin tüm etapları tamamlandığında 1,9 milyon m2 kapalı alana sahip dünyanın önemli bir hava merkezi meydana getirilmiş olacaktır. Bu kadar önemli bir kompleksin tamamlayıcı faaliyetleri kapsamındaki …….. havalimanı araba kiralama hizmeti her şeyi ile yeni bir dönemin başlangıcı olmuştur. Bu projede yıllık yolcu kapasitesinin 200 milyona kadar çıkabileceği öngörülmektedir. Burada Paralel taksiyolları, 6 adet pist, Yaklaşık 6,5 milyon m2 büyüklüğünde apron, VIP, kargo ve genel havacılık terminalleri, Devlet konukevi, Yeterli kapasiteye sahip açık ve kapalı otoparklar, Teknik blok ve kuleler, İtfaiye, garaj binaları, kuvvet santralleri, arıtma ve çöp toplama tesisleri gibi tüm havalimanı destek binaları, Hastane, otel, ibadethaneler, müze, konferans ve sergi salonları gibi modern bir havalimanında olması gereken her şey bulunacaktır. Ayrıca bu büyük komplekse gelecek ve gidecek yolcuya ulaşım imkanı için ….. havalimanı araba kiralama faaliyeti devreye alınmış durumdadır.

Whatsapp Telefon